Jaeklientide meeskond

Marko Eslon

müügiesindaja - Tallinn ja Harjumaa
51 17 686
marko.eslon@kp.ee

Marko Eslon

Merlin Trakmann

müügiesindaja - Tallinn ja Harjumaa
51 25 955
merlin.trakmann@kp.ee

Merlin Trakmann

Siim Vaha

müügiesindaja - Tallinn, Hiiumaa, Lääne-Eesti
58 13 0623
siim.vaha@kp.ee

siim.jpg

Irma Lōiv

müügiesindaja - Tartu ja Lõuna-Eesti
51 25 855
irma.loiv@kp.ee

Irma Lõiv

Margit Nurmsalu

Golden Lady müügiesindaja
53 30 1173
margit.nurmsalu@kp.ee

Margit Nurmsalu

Annely Süld

müügiesindaja - Viljandi, Kesk- ja Lõuna-Eesti
52 20 692
anneli.syld@kp.ee

Annely Süld

Peeter Paaver

müügiesindaja - Rakvere, Lääne ja Ida-Virumaa
52 67 289
peeter.paaver@kp.ee

Peeter Paaver

Kai Meeksa

müügiesindaja - Pärnu, Saaremaa ja Lääne-Eesti
50 88 752
kai.meeksa@kp.ee

Kai Meeksa

Kristi Kruus

müügiesindaja - Tallinn ja Harjumaa
51 74 021
kristi.kruus@kp.ee

portree2.jpg

Lembe Kocys

müügijuht
lembe.kocys@kp.ee

Lembe Kocys

Ülle Ormus

müügijuht
ylle.ormus@kp.ee

Ülle Ormus

Ülle Uuspõld

assistent
ylle.uuspold@kp.ee

Ülle Uuspõld

Merit Mägi

Johnson&Johnson ärijuht
merit.magi(ät)kp.ee

Merit Mägi

Tiina Merisalu

tootejuht
tiina.merisalu[ät]kp.ee

Tiina Merisalu

Kirsika Reiner

tootejuht
kirsika.reiner[ät]kp.ee

kirsika-reiner.jpg

Kristo Vardja

müügi- ja turundusjuht
kristo.vardja(ät)kp.ee

kristo-vardja-2015.jpg