Meie lugu

Kodupaber

Väikesed asjad mängivad elu paremal korraldamisel suurt rolli ning Kodupaberi eesmärk on osata valida ja pakkuda just neid tooteid, mis teevad igapäevaelu nähtamatult lihtsamaks, puhtamaks, mugavamaks. Alustasime tegevust 1993. aastal rahvusvaheliselt tuntud esmatarbekaupade maaletoomise ja turuliidriks ülesehitamisega. Täna on meie teenused koondunud kolme valdkonda: osutame rahvusvaheliste liiderbrändide müügi-, logistika ja turundusteenust jaekaubandusele, B2B- ja apteegiklientidele.

Meie meeskond on kasvanud koos ettevõttega. Kolmandik meist on töötanud Kodupaberis kümme ja enam aastat. Tunneme selle üle suurt uhkust. Kodupaberi inimeste pühendumine oma tööle ja meie ärile on andnud väga hea tulemuse – professionaalse ja vastastikusel usaldusel põhinev püsiv koostöö oma klientide, tarnijate ja kõigi koostööpartneritega. Oleme nooruslik ja entusiastlik meeskond. Hindame teadmisi ja pühendumust ning võtame vastutuse oma tegemiste ja lubaduste eest.

Lisaks oma igapäevasele majandustegevusele soovime aidata ja osaleda sellistes ettevõtmistes, millest sünnib kasu Eesti kultuurile ja haridusele. Toetame juba aastaid festivali Jazzkaar. Oleme ka õla alla pannud mõnede Eesti noorte suusatajate treeningute toetamiseks. Teeme koostööd mitmete lastekodude ja sotsiaalsfääri ettevõtmistega, aitamaks abivajajaid.